Хохленкова Наталя Вікторівна

Завідувачка кафедри біотехнології НФаУ

Доктор фармацевтичних наук, професор.

У 1996 р. закінчила Українську фармацевтичну академію за спеціальністю “Фармація”, кваліфікація – провізор. У 1998 році закінчила з відзнакою магістратуру НФаУ та отримала кваліфікацію магістра фармації.

З 1998 по 2003 р.р.- співробітник лабораторії аналітичної хімії Державного наукового центру лікарських засобів (від старшого лаборанта до наукового співробітника). У 2002 році закінчила Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

Далее »

Стрельников Леонід Семенович


Доктор фармацевтичних наук, професор кафедри біотехнології НФаУ

Стрельников Леонід Семенович народився 22 серпня 1950 р. у селищі міського типу Близнюки Близнюківського району Харківської області у родині службовців. У 1967 р. закінчив Близнюківську СШ. У тому ж році втупив до Харківського фармацевтичного інституту, який закінчив у 1972 р. У цьому ж році почав трудову діяльність у центральній районній аптеці (ЦРА №114) селища Близнюки Харківської області на посаді провізора виконуючи обов’язки рецептара-контролера. Після служби у лавах Радянської армії (1972-1973) на посаді санінструктора і повернення після її закінчення до роботи в аптеку №114 почав готуватись до вступу в очну аспірантуру при Харківському фармацевтичному інституті. Далее »

Стрілець Оксана Петрівна


Доктор фармацевтичних наук, професор кафедри біотехнології НФаУ

Стрілець Оксана Петрівна народилася 21 лютого 1970 р. у селищі Зарубіно Хасанського району Приморського краю у родині військовослужбовців. У 1987 р. закінчила СШ №3 м. Симферопіль. У 1988 році вступила до Хабарівського Державного фармацевтичного інституту, у 1992 році переведена до Харківського Державного фармацевтичного інституту. У 1993 році закінчила Українську фармацевтичну академію за спеціальністю «Фармація».

З 1993 року працює на посадах старшого лаборанта, асистента та доцента кафедри мікробіології. У період 2002-2004 рр. працює старшим науковим співробітником, завідувачем науково-методичної (науково-дослідної) лабораторії з питань фармацевтичної освіті. У 2002 році присвоєно почесне звання доцента. З 2004 року працює доцентом, а з 2014 року по теперішній час – професор кафедри біотехнології. Далее »