Карантин це не канікули

Пару тижнів карантину показали, що організувати свою роботу дистанційно можливо, головне правильно все розпланувати. Так, це важко, але разом ми все подолаємо.
Спілкування студентів БеТешок та викладачів у декількох світлинах.

Далее »

Лекція від Консалтингового центру Харківського міського центру зайнятості

Сьогодні студенти спеціальностей Біотехнології та біоінженерія та Якість, стандартизація та сертифікація відвідали лекцію-бесіду від представника Консалтингового центру Харківського міського центру зайнятості у рамках просвітницького заходу, присвяченого питанням майбутнього працевлаштування. Студенти ознайомилися з аспектами проходження успішної співбесіди, інформацією про створення резюме та отримали відповіді на свої запитання.

Далее »

Музей анатомії

Вдихнувши в себе побільше свіжого повітря, викладачі та студенти 1 курсу спеціальності Біотехнології та біоінженерія пішли дивитися на такі милі експонати, як: почорнілі від куріння легені; сіамських близнюків, які народилися в одному тілі; немовляти із зрощеними нижніми кінцівками; ембріони з різними патологіями; аномалії людського організму в окремо заспиртованих органах; і ще на безліч цікавих експонатів.

Далее »