Біотехнології у світі, в Україні та в НФаУ!

З метою виявлення і розвитку в учнів творчих здібностей, інтересу до наукової (науково-дослідницької) діяльності, сприяння професійній орієнтації школярів в Україні проводяться різноманітні інтелектуальні змагання на державному рівні.

25 січня 2020 ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології відбувся у Національному фармацевтичному університеті.

Поки розумники та розумниці зі всієї Харківської області розв’язували завдання з біології ми мали змогу поспілкуватись із вчителями з біології: розповіли про розвиток біотехнологій у світі та в Україні, поділилися особливостями підготовки біотехнологів у НФаУ та перспективністю їхнього подальшого працевлаштування, окреслили наукові напрями, за якими  проводимо дослідження у рамках Малої академії наук та Екологічних проектів, та  запросили до себе на лекцію та практичні заняття для школярів.