Лекція про шкоду куріння

Куратори груп систематично проводять зі студентами лекції у рамках виховної роботи, зокрема про шкідливий вплив куріння на організм людини. 11 лютого куратори 2 курсу спеціальності Біотехнології та біоінженерія обговорювали зі студентами цю тему.

Пояснювали, що куріння спричиняє багато різних захворювань та хвороб, таких як:

• хвороби дихальних шляхів та астма
  • онкологічні захворювання різних частин тіла та органів: ротової порожнини, гортані, стравоходу, трахеї, бронхів, легень, шлунку, підшлункової залози, нирок, товстої кишки, сечового міхура, шийки матки та спинного мозку
  • коронарна хвороба серця, інфаркти та інсульти
  • остеопорози
  • катаракта та сліпота
  • парадонтози
  • захворювання судин, аневризма аорти
  • безпліддя, імпотенція

Захворювання спричиняє не лише активне куріння. Пасивні курці (які вдихають тютюновий дим поряд із курцем), також підпадають під ризик отримати одну із вищеперерахованих хвороб.

Колектив кафедри закликає всіх до здорового способу життя!