АЛГОРИТМ ДИСТАНЦІЙНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ

АЛГОРИТМ ДИСТАНЦІЙНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВСІХ КУРСІВ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ «162 БІОТЕХНОЛОГІЇ ТА БІОІНЖЕНЕРІЯ», «226 ФАРМАЦІЯ» та «226 ФАРМАЦІЯ, ПРОМИСЛОВА ФАРМАЦІЯ» в період карантину з 16.03 по 03.04.2020 року (згідно з календарними планами практичних занять і розкладом занять студента).

Для цього Ви виконуєте наступні дії:

1. Переходите за посиланням http://pharmel.kharkiv.edu

2. Вводите свій особистий логін та пароль.

3. Обираєте розділ «Кафедра біотехнології», далі пункт «Матеріали для самостійної підготовки»

4. Вибираєте назву дисципліни.

5. Вибираєте пункт «Завдання для самопідготовки студентів».

Під час дистанційного навчання, відповідно до запропонованого кафедрою алгоритму дій під час карантину, ви повинні надіслати результати самостійної роботи на e-mail – distance.biotech.nuph2020@gmail.com.

Відповіді потрібно надсилати в електронній версії у форматі *doc або *docx. В темі (назві) листа потрібно вказати дисципліну, шифр групи, ПІБ (наприклад: Основи досліджень у БТ, БТб19(3,10д)-01, Іванов І.І.).  Ваші результати будуть враховані до поточного рейтингу семестру!

Максимально  поширте інформацію серед студентів. Завдання повинні виконати всі!

АЛГОРИТМ ДИСТАНЦІЙНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ПІДГОТОВКИ