Підготовка до Всеукраїнського конкурсу-захисту членів Малої академії наук

Як можна закохати у майбутню професію?
Одним із дієвих способів є залучення до наукової діяльності ще зі шкільної лави, коли майбутній фахівець наочно бачить результати та практичну користь від своєї роботи.

Протягом останнього місяця професор кафедри біотехнології НФаУ Стрельников Леонід Семенович у рамках підготовки до Всеукраїнського конкурсу-захисту членів Малої академії наук проводив наукові дослідження із ученицею 11 класу Харківської гімназії #24 Божук Ольгою.
Результатом їх досліджень стала робота “Вивчення біологічних властивостей Омели білої”… та бажання Олі бути біотехнологом у майбутньому!

Бажаємо Ользі достойно представити роботу на районному та у подальшому на міському етапі конкурсу й чекаємо її у лавах студентів НФаУ!