Профорієнтаційна робота у Загальноосвітній школі #37

Кафедра біотехнології НФаУ є випусковою для освітніх програм “Біотехнологія” (перший (бакалаврський) рівень вищої освіти), “Фармацевтична біотехнологія” та “Промислова біотехнологія” (другий (магістерський) рівень).

Одним із пріоритетних завдань профорієнтаційної діяльності кафедр НФаУ є організація роз’яснювальної роботи у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах стосовно спеціальностей та освітніх програм нашого університету.
Дуже приємно, коли нас запрошують прочитати лекції, приходять до нас на практичні заняття, задаючи десятки питань щодо особливостей наших програм.
Серед топових питань, що задають учні:
що таке біотехнологія та яка користь для країни та світу від цих знань ,
де та ким я зможу працювати ,
що саме я буду вивчати …

18 жовтня 2019 р. на профорієнтаційному заході у Загальноосвітній школі #37 завідувач кафедри біотехнології Хохленкова Н.В. та доцент Азаренко Ю.М. відповідали на ці та багато інших питань учнів 10 класу, а магістрантка кафедри Гороз Юлія розповіла наскільки цікаво проходить навчання у наших студентів, пояснивши це на практичному прикладі із використанням біооб’єктів.