Дні відкритих дверей

Кожного місяця НФаУ радо вітає у своїх стінах школярів та їхніх батьків. У рамках Днів відкритих дверей вони мають можливість дізнатися про всі деталі навчання в університеті та задати будь-які питання.

2 листопада ми традиційно приймали майбутніх абітурієнтів.
На кафедрі біотехнології із лекцією “Біотехнологія – майбутнє та сьогодення” перед школярами виступили завідувачка кафедри Хохленкова Наталя Вікторівна та доцент Рибалкін Микола Вікторович.
Окрім інформації щодо стану розвитку біотехнологій у світі та в Україні , галузей використання біотехнологій та перспектив працевлаштування випускників спеціальності “Біотехнології та біоінженерія” , гості мали можливість ознайомитись із деякими практичними аспектами роботи із біооб’єктами. Із нетерпінням чекаємо наступної зустрічі із нашими потенційними студентами!