Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»

Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»

6 жовтня 2022 року завідувачка кафедри біотехнології Наталя Хохленкова та доцентка кафедри Ольга Калюжная відвідали панельну дискусію «Innovations for Sustainable Future», проведену Міністерством освіти і науки України спільно з Українським фондом стартапів. Під час онлайн заходу учасники дізнались інсайти з індустрії «GreenTech» від провідних гравців національної та європейської екосистем.

Відкрив сесію виступів заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова. «Щодень Україна демонструє мужність та героїчно протистоїть російській збройній агресії, що своєю чергою впливає на сферу науки та інновацій. Тому, зокрема, для швидкого відновлення зруйнованих війною регіонів України та системних зрушень важливо спрямовувати та поєднувати науковий та промисловий потенціал. Також активізувати міжнародну співпрацю у сфері науки та інновацій, забезпечити трансфер технологій та комерціалізації наукових результатів, а також збільшити обсяги інноваційної продукції з високою рентабельністю», – зазначив Олексій Шкуратов.

До панельної дискусії долучилися представники національної та європейської екосистем:

  • Павло Карташов, директор Українського фонду стартапів;
  • Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»
  • Ігор Таранов, генеральний директор директорату науки та інновацій;
  • Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»
  • Міхал Горжинський, керівник відділу впливу та інновацій Європейського інституту інновацій та технологій (EIT);Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»
  • Роман Пучко, співзасновник Rethink та експерт Українського фонду стартапів;
  • Лех Канюк, генеральний директор міжнародного холдингу «SunRoof»

Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»

Спікери розповіли про європейський досвід та перспективи впровадження цілей сталого розвитку в Україні; ефективне управління сировинними матеріалами задля забезпечення та розвитку циркулярної економіки; загальні інструменти підтримки сталого розвитку.

Учасники заходу також ознайомилися з кейсом українського стартапу «Sustainable Laboratory» з виробництва екологічного пакування на основі біотехнологій.

Панельна дискусія «Innovations for Sustainable Future»

 

 

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *