День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Патріотичний захід для студентів 3 курсу спеціальності 162 “Біотехнології та біоінженерія” провела асистент кафедри біотехнології Соловйова Аліна Володимирівна. Зі словами глибокої шани до подвигу учасників Революції Гідності захід відкрила завідувачка кафедри біотехнології Хохленкова Наталя Вікторівна.

Головною метою виховної години було познайомити студентів з історичним і суспільним значенням Революції Гідності, короткими життєписами деяких героїв Небесної Сотні, розкрити суть подвигу Небесної Сотні, ушанувати героїзм українських захисників.