Краще студентське наукове товариство НФаУ

07 грудня у Національному фармацевтичному університеті відбулося підведення підсумків конкурсу «Краще студентське наукове товариство НФаУ» у рамках ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю «YOUTH PHARMACY SCIENCE» (посвідчення УкрІНТЕІ № 808 від 04.10.2021 р.)

Захід відбувся за підтримки постійних партнерів Національного фармацевтичного університету – ТОВ «ФК «Здоров’я», компанії Ananta Medicare та ГС «Фармацевтична ліга України»

У номінації «Краще cтудентське наукове товариство кафедри» переможцями стали:

1 місце – кафедра фармакології та фармакотерапії – завідувач кафедри професор Сергій Штриголь. Кафедра отримала багатофункціональний пристрій «Hewlett-Packard».

2 місце – кафедра фармакогнозії – завідувачка кафедри доцент Ольга Мала. Подарунок для кафедри – веб-камера.

3 місце – кафедра заводської технології ліків – завідувачка кафедри професор Олена Рубан. Кафедра отримала магнітно-маркерний фліпчарт.

Подяки за участь отримали кафедри:

біотехнології – завідувачка кафедри професор Наталія Хохленкова
аптечної технології ліків – завідувачка кафедри професор Лілія Вишневська
технології ліків – завідувачка кафедри професор Тетяна Ярних
нормальної та патологічної фізіології – завідувачка кафедри професор Надія Кононенко
мікробіології – завідувачка кафедри професор Наталія Філімонова
хімії природних сполук і нутриціології – завідувачка кафедри професор Вікторія Кисличенко
фармацевтичної хімії – завідувачка кафедри професор Вікторія Георгіянц
медичної хімії – завідувачка кафедри професор Ліна Перехода
організації та економіки фармації – завідувачка кафедри професор Алла Немченко
соціальної фармації – завідувачка кафедри доцент Аліна Волкова
управління, економіки та забезпечення якості у фармації – завідувачка кафедри професор Світлана Коваленко

У номінації «Кращий науковий керівник» переможцями стали:

1 місце – Ольга Калюжная, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри біотехнології (отримала подарунковий сертифікат на публікацію статті у науковому фаховому виданні університету «ScienсeRise: Pharmaceutical science», що індексується у наукометричній базі Scopus).

2 місце – Нінель Орловецька, кандидат фармацевтичних наук, доцент кафедри технології ліків (отримала подарунковий сертифікат на публікацію статті у науковому фаховому виданні НФаУ).

3 місце – Оксана Красільнікова, кандидат біологічних наук, доцент кафедри біологічної хімії (отримала подарунковий сертифікат на публікацію статті у науковому фаховому виданні НФаУ).

У номінації «Кращий науковець студентського наукового товариства» студенти-переможці у отримали відзнаку «Кращий науковець СНТ», приз – універсальний мобільний акумулятор (повербанк) та подарунковий сертифікат на відвідування шоу «Єдина планета» Харківського дельфінарію «Немо».

Абсолютним переможцем у цій номінації стала Алла Камишан, студентське наукове товариство кафедри аптечної технології ліків.

Переможці за напрямами:

хімічний напрям – Кирило Чорноволенко, студентське наукове товариство кафедри фармакогнозії та Ндебеле Брілліант Сіфефелафі, студентське наукове товариство кафедри хімії природних сполук і нутриціології.
технологічний напрям – Олександра Реброва, студентське наукове товариство кафедри заводської технології ліків.
медико-біологічний напрям – Нона Пурикіна, студентське наукове товариство кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації.
організаційно-економічний напрям – Дар’я Шабрацька, студентське наукове товариство кафедри соціальної фармації.
гуманітарний напрям – Ель Каун Сухаїл, студентське наукове товариство кафедри фундаментальної та мовної підготовки.

Студенти-учасники конкурсу у номінації «Кращий науковець студентського наукового товариства» отримали подяки за участь, USB-флеш накопичувачі та подарункові сертифікати на відвідування шоу «Єдина планета» Харківського дельфінарію «Немо»:

Діана Михайлик
Єлєна Шмалій
Діана Шанава
Анна Салимонович
Юлія Остапенко
Ольга Тарасенко
Вероніка Споднікайло
Віталій Гусєв
Тетяна Огора
Анастасія Кахніашвілі

Також у рамках конференції відбулася зустріч ректора НФаУ Алли Котвіцької зі студентами, які отримали іменні стипендії за спільним із роботодавцями «Стипендіальним проєктом!, започаткованим до 100-річчя НФаУ.

На зустріч були запрошені керівники та представники фармацевтичних компаній:

Генеральний директор ТОВ «ФК «Здоров’я» Володимир Новіков
Директор з розвитку ТОВ «ФК «Здоров’я» Вадим Демьохін
Комерційний директор фармацевтичної компанії «ANANTA MEDICARE» Рана Бриджендра
Помічник засновника з фармацевтичних питань Аптека 9·1·1 Олександр Севрюков
Менеджер із навчання персоналу фармацевтичної компанії Юрія-Фарм / Yuria-Pharm Микола Кузнєцов

Вітаємо переможців конкурсу «Краще студентське наукове товариство НФаУ» та бажаємо нових наукових здобутків!