Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування – семінар від стейкхолдера

04 листопада 2022 р. в рамках дисципліни «Молекулярна біотехнологія» для магістрантів освітньої програми «Промислова біотехнологія» проведено семінар «Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування».

Спікер семінару – к. біол. н. Галина Чернишенко, співзасновниця випробувальної молекулярно-генетичної лабораторії ТОВ «АГРОГЕН НОВО», що вже другий рік є партнером кафедри біотехнології.

На семінарі були присутні магістранти ОП «Промислова біотехнологія», викладачі  та члени Студентського наукового товариства кафедри біотехнології.

Сьогодні практична діяльність біотехнолога не можлива без застосування методів молекулярної генетики та генетичної інженерії. Тому у своїй доповіді пані Галина, розповідаючи про сучасний розвиток молекулярної біотехнології, зупинилась на прикладних аспектах методів полімеразно-ланцюгової реакції, електрофорезу, імуноферментного аналізу. На семінарі були розібрані конкретні приклади застосування цих методів у рослинництві та ветеринарії: для визначення типовості гібридів, сортової чистоти зернових культур, ГМО, вірусних хвороб рослин та діагностики інфекційних захворювань тварин.

Щиро дякуємо доповідачу та з нетерпінням чекаємо наступних зустрічей!

Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера  Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера Молекулярна біотехнологія: від теорії до практичного застосування - семінар від стейкхолдера