Проектування фармацевтичних виробництв згідно з GMP

Компанія ENGENIUM GROUP у співпраці з кафедрою технологій фармацевтичних препаратів Національного фармацевтичного університету провели низку вебінарів про “Проектування фармацевтичних виробництв згідно з GMP та ISPE. Експертна оцінка проекту (DQ)”. Навчальний курс складався з 7 лекцій та проходив з 14 по 27 травня.

У навчальному курсі взяло участь близько 200 учасників із них 160 студентів, які навчаються за спеціальностями “Технологія фармацевтичних препаратів”, “Біотехнологія”, “Фармація” з України, Білорусі, Казахстану та Узбекистану, а також фахівці фармацевтичних підприємств. Крім співробітників компанії, студентам читав лекції викладач кафедри технологій фармацевтичних препаратів НФаУ, професор Євген Гладух. Окрема подяка завідувачу кафедри Олександру Кухтенку за організацію та модерацію курсу.

Віктор Зайченко провів лекцію на тему “Від ідеї до будівництва нової виробничої ділянки”, “Завдання на проектування, Технічне завдання, URS – у чому різниця? Структура Технічного завдання”, “Практичний досвід у розробці концептуального проекту”.

Юлія Любунь виступила з презентаціями “Проектування виробництва ТЛФ на основі аналізу ризиків”, “Комплексні проектні рішення для виробництва асептичної продукції” та “Експертна оцінка проекту (DQ)”.

Ми дякуємо НФаУ за співпрацю та сподіваємося на реалізацію майбутніх проектів!

Проектування фармацевтичних виробництв згідно з GMP