Публічна презентація наукових результатів дисертації Соловйової А.В.

26листопада 2022 р. відбулося засідання кафедри біотехнології з метою проведення публічної презентації наукових результатів дисертації аспірантки кафедри біотехнології Соловйової Аліни Володимирівни. Робота представлена на здобуття наукового ступеня доктор філософії (PhD) за темою: «Розробка складу та технології комплексного засобу з пробіотиком для лікування дерматологічних захворювань». Науковий керівник: доцентка кафедри біотехнології, кандидатка фармацевтичних наук Калюжная Ольга Сергіівна.

Члени засідання відмітили актуальність теми роботи, зазначили, що експериментальна робота над дисертацією виконано на високому науковому рівні з науковою новизною, а також практичною значимістю одержаних результатів. Єдиногласно погоджено, що дисертаційна робота є закінченою науковою працею, в якій досягнута основна мета та вирішені задачі дослідження, і може бути рекомендована до захисту.

На засіданні рекомендували для затвердження Вченою радою НФаУ членів разової спеціалізованої вченої ради.

Публічна презентація наукових результатів дисертації Соловйової А.В.
Публічна презентація наукових результатів дисертації Соловйової А.В.Публічна презентація наукових результатів дисертації Соловйової А.В.