Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів»

Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів»

09 листопада 2022 р. члени СНТ кафедри біотехнології відвідали семінар від громадської організації Inscience «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів» у рамках проєкту НАУКОВИЦІ.

На зустрічі морська мікробіологиня Марія Павловська та хімікиня Ніна Слєпкова розповіли Навіщо вивчати глибини океану та що заховано в краплині води? Як дослідження мікроорганізмів допомагають у косметології? Які таємниці створення ефективних засобів догляду за шкірою?

Марія Павловська – морська мікробіологиня, полярниця. Учасниця сезонної експедиції на станцію “Академік Вернадський”. Досліджує мікроорганізми Чорного моря та Південного океану.

Ніна Слєпкова  хімікиня, засновниця майстерні натуральної косметики “Зілля Мавки”.

Спікерки розповіли, як їхня робота впливає на життя та здоров’я суспільства, що ховається у баночці з кремом та до чого тут морська мікробіологія. Наприкінці події науковиці відповіли на питання від зацікавлених учасників.

Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів» Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів» Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів»Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів»Участь членів студентського наукового товариства кафедри біотехнології у семінарі «Наука на часі: від дослідження морських мікроорганізмів до створення косметичних засобів»

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *