Вебінар компанії «Engenium group»

Вебінар компанії «Engenium group»

22 листопада 2021 р. за ініціативи кафедри біотехнології фахівцями компанії «Engenium group» був проведений вебінар щодо важливих для фармацевтичної галузі питань виробництва біотехнологічної продукції. До заходу були залучені викладачі кафедр біотехнології та технологій фармацевтичних препаратів та здобувачі освітніх програм «Біотехнологія» та «Технології фармацевтичних препаратів».

Основними напрямками роботи компанії «Engenium group» є проєктування, реконструкція, будівництво фармацевтичних підприємств, технологічний і процесний інжиніринг, поставки технологічного і допоміжного обладнання, GxP консалтинг.

Юлія Любунь, керівник відділу якості компанії і стандартів GxP, у своїй лекціі «Проєктування виробництв імунобіологічних препаратів» зупинилась на питаннях класифікації імунобіологічних препаратів, зокрема вакцин, суворість вимог до виробництва яких обумовлює специфічність виробництва та обладнання, що використовуються на фармацевтичних підприємствах. Як наочні приклади Юля продемонструвала апаратурну схему за стадіями технологічного процесу та креслення блоків дільниці виробництва імунобіологічних препаратів.

Роман Захаров, керівник комерційного відділу, розповів про сучасні тенденції у застосуванні біореакторів на біотехнологічних виробництвах, зупинився на застосуванні одноразових систем, їхніх перевагах та недоліках для виробників та конструктивних особливостях обладнання.

Ми висловлюємо подяку компанії «Engenium group» за співробітництво та сподіваємось на реалізацію майбутніх проєктів.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *