XXVII Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development»

19 березня 2021 р. у Національному фармацевтичному університеті відбулося секційне засідання “Сучасна біотехнологія” у рамках XXVII Міжнародної науково-практична конференції молодих вчених та студентів «Topical issues of new medicines development» присвяченої 150-річчя М.О. Валяшка. У секційному засіданні прийняли участь члени студентського наукового товариства та співробітники кафедри біотехнології.

Вітаємо переможців та наукових керівників:

1 місце:

Зорік Олена та Лаврент’єв Михайло – студенти 3 курсу спеціальності “Біотехнології та біоінженерія” з темою доповіді “Актуальність розробки нових продуктів для спортивного харчування. Науковий керівник – канд.фарм.наук, доцент Калюжная О.С.

2 місце:

Мурадханов Ільяс – студент 4 курсу спеціальності “Біотехнології та біоінженерія” з темою доповіді “Гіалуронідаза. Отримання. Використання“. Науковий керівник – д.фарм.наук, професор Стрілець О.П.

3 місце:

Туімі Єльмехді студент 4 курсу спеціальності “Фармація” з темою доповіді “Modern aspects of bioethanol production“. Науковий керівник – асистент Соловйова А.В.

Дякуємо всім колегам та студентам, що знайшли можливість взяти участь у конференції! Сподіваємося на тривалу й плідну наукову співпрацю!