Конференція – 2023

Конференція - 2023

До 100-річчя з дня народження Д. П. Сала

ІІI Міжнародна науково-практична інтернет-конференція Проблеми та досягнення сучасної біотехнології” в умовах війни

 

24 березня 2023 р. кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету була проведена ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «ПРОБЛЕМИ ТА ДОСЯГНЕННЯ СУЧАСНОЇ БІОТЕХНОЛОГІЇ».

У третє тисячоліття людство увійшло з глибокими знаннями в області біотехнологічних практик, які істотно вплинули на життєдіяльність суспільства. Біотехнологія – це одна з найдавніших і водночас одна з наймолодших наук і галузей досліджень та виробництва. Вона є потужним інструментом для сталого розвитку фармації та медицини, харчової промисловості, рослинництва, тваринництва та ветеринарії, природоохоронних технологій. Саме тому метою конференції було сприяння розвитку цієї багатопрофільної науки на благо людства.

Досягнення науковців та практиків у різних галузях біотехнології відображені у понад 220 тезах учасників конференції та були представлені у 18 доповідях. Для нас було великою честю поспілкуватись із науковцями та освітянами, здобувачами вищої освіти та молодими науковцями, представниками біотехнологічних підприємств різних галузей. Приємно, що конференція стала майданчиком для спілкування та обміну ідеями з вітчизняними та закордонними колегами.

Спікерами пленарного засідання конференції були:

Шапошник Лариса (медичний радник відділу вакцин, Представництво «Пфайзер Експорт Бі.Ві.» в Україні)

Ковтун Світлана Іванівна (перший заступник директора з наукової роботи Інституту розведення і генетики тварин імені М.В. Зубця НААН)

Сідашова Світлана Олександрівна (біотехнолог сільськогосподарського ТОВ «Агрофірма Петродолинське»)

Люта Ірина (Миколаївський національний аграрний університет)

Зайченко Віктор Володимирович (генеральний директор ТОВ «ІНЖЕНІУМ ГРУП»)

Сергієнко Анна Сергіївна (Інженер-проєктувальник ТОВ «ІНЖЕНІУМ ГРУП»)

Гудзенко Олена Володимирівна (старший науковий співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ)

Білинська Олена Володимирівна (провідний науковий співробітник лабораторії імунітету, біотехнології та якості Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва НААН)

Труфанова Наталя Анатоліївна (старший науковий співробітник відділу кріобіохімії Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України)

Бондарєва Ірина Василівна (доцент кафедри фармацевтичного маркетингу та менеджменту Національного фармацевтичного університету)

Янковська Дар’я Олександрівна (старший лаборант Науково-дослідного інституту експериментальної та клінічної медицини Харківського національного медичного університету)

Каверінська Анна Ігорівна (аспірант Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України)

Щигель Томаш (аспірант, Лодзький технологічний університет, факультет біотехнології та харчових наук, Інститут технології ферментації та мікробіології)

Дмитрів Анастасія Зіновіївна (студент-магістрант, Національний університет “Львівська політехніка”)

Охович Анна Романівна (бакалаврант Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника)

Ткачик Анастасія Андріївна (бакалаврант Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника)

Клатка Кароліна (студентка Лодзинського технологічного університету «Лодзька політехніка»)

Кулеш Анастасія Василівна (бакалаврант Національного фармацевтичного університету)

Зубков Олександр Вікторович (магістрант Національного фармацевтичного університету)

В рамках конференції було проведено круглий стіл «Сучасні тенденції у підготовці здобувачів вищої освіти спеціальності 162 Біотехнології та біоінженерія».

Особливу зацікавленість учасників круглого столу викликало питання академічної мобільності здобувачів вищої освіти та викладачів. Своїм досвідом поділилися завідувачка кафедри біотехнології, біофізики та аналітичної хімії НТУ «ХПІ» професорка, доктор технічних наук Ольга Близнюк та декан факультету біотехнологій Державного біотехнологічного університету професорка, кандидат сільськогосподарських наук Олена Щербак.

В дискусії прийняли участь проректор закладу вищої освіти з науково-педагогічної роботи НФаУ, професорка, доктор фармацевтичних наук Вікторія Кузнєцова, декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту НФаУ, доцент закладу вищої освіти кафедри технології ліків, кандидат фармацевтичних наук Наталія Живора, провідний науковий співробітник відділу кріоцитології Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України доктор біологічних наук, старший науковий співробітник Наталія Шпакова та старший науковий співробітник Інституту мікробіології і вірусології ім. Д.К. Заболотного НАНУ Олена Гудзенко.

 

Дякуємо кожному учаснику за інтерес до конференції та  активну участь у наукових дискусіях, які відбувались протягом цієї події!

Сподіваємось, що наступного року ми зможемо зустрітися не тільки дистанційно, але й прийняти вас в стінах Національного фармацевтичного університету у місті-герої Харкові.

Конференція - 2023 Конференція - 2023 Конференція - 2023 Конференція - 2023 Конференція - 2023 Конференція - 2023 Конференція - 2023

Програма конференції

Certificates

Сертифікати

Збірник матеріалів конференції

 

Print Friendly, PDF & Email