Екскурсія до Харківського аеропорту

Сьогодні завдяки запрошенню колег з кафедри управління якістю ми із студентами-біотехнологами побували на екскурсії у Харківському аеропорту .

Ми мали можливість побачити не тільки нюанси роботи всіх структур аеропорту та на собі відчути суворість контролю , а й зблизька спостерігати посадку та зліт літаків, а це є насправді дивовижним видовищем!

До речі, сьогодні не день авіації , а Всесвітній день доброти !
Головним завданням цього свята є нагадування людям про важливість проявів людяності і взаємодопомоги у складному сучасному світі.
І, захоплено спостерігаючи зліт літаків, на думку одразу приходять просочені добром та любов’ю до людей філософські твори письменника та професійного льотчика  Антуана де Сент-Екзюпері. “Хотів би я знати, навіщо зірки світяться. Напевно, для того, щоб рано чи пізно кожен міг знову відшукати свою зірку…” – із його найдобрішої та наймудрішої сказки.