Всесвітній тиждень бактеріофагів 22 – 28 жовтня

Всесвітній тиждень бактеріофагів 22 - 28 жовтня

Всесвітній тиждень бактеріофагів 22 – 28 жовтня.
Кому як не студентам біотехнологам його відзначати? Ворог нашого ворога – наш друг. Цей вислів влучно передає наше сьогоднішнє ставлення до бактеріофагів. Колись антибіотики зробили революцію в галузі охорони здоров’я. Однак у наш час їх надмірне використання та зростання антибіотикорезистентності інфекційних агентів є причиною для тривоги.

Бактеріофаг означає «поїдач бактерій», і ці павуковисті віруси можуть бути гарною альтернативою у боротьбі із ними.
Всесвітній тиждень бактеріофагів має на меті підвищити обізнаність світової спільноти про рятувальний потенціал, який вони пропонують. Наші студенти – біотехнологи 3 курсу відзначили цей тиждень цікавими доповідями щодо природи різних видів вірусів та механізмів їхньої дії.
Будьмо обізнаними та здоровими разом!