100-річний ювілей НФаУ

Офіційна церемонія свята пройшла в Premier Palace Hotel Kharkiv.Церемонія розпочалася з виконання Гімну України хором Національної опери «Схід оpеra» під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Олексія Чернікіна та  вітального листа Президента України Володимира Зеленського.Академічну спільноту і гостей свята привітала ректор НФаУ Алла Котвіцька.На урочистості завітали представники урядових установ, адміністрації Харківської області й міста, фармацевтичних виробництв, аптечної мережі, інформаційного поля, самоврядування, колеги-освітяни, партнери університету з України та зарубіжжя.Колектив університету-ювіляра привітали заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк, перший заступник голови Харківської обласної ради Альберт Кононенко,заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров`я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, Народний депутат України Сергій Кузьміних, перший заступник Міністра охорони здоров’я України Олександр Комаріда, заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олексій Соловйов, голова Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Роман Ісаєнко, голова Північно-східного наукового центру Національної академії наук та Міністерства освіти і науки України, академік НАН України Володимир Семиноженко, керівник Північно-Східного наукового центру Національної Академії медичних наук України та Міністерства охорони здоров’я України, Лауреат Державні премії України в галузі науки і техніки, академік Національної академії медичних наук України Олександр Біловол, голова Обласного Комітету Харківської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Альона Благовіщенська, голова правління Всеукраїнської фармацевтичної палати Олег Клімов, президент Мароккансьої асоціації випускників українських університетів Радуан Дахмі, випускник Національного фармацевтичного університету 1990 року Аміне Лахмірі, ректор Ташкентського фармацевтичного інституту, доктор медичних наук Камал Різаєв.Привітання на адресу НФаУ надійшли від Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, а також відеозвернення  – від ректора Університету Вітовта Великого, академіка Юозаса Авгутіса (Литва) та Міжнародної федерації фармацевтів.Під час урочистостей відбулися нагородження відзнаками колективу НФаУ та його окремих представників.Під час урочистостей  відбулися церемонія присвоєння звань “Почесний доктор НФаУ” та “Стипендії роботодавців” кращим студентам, нагородження колективу “Вибір країни”, презентація ювілейної медалі “До 100-річчя НФаУ”, виготовлену Національним банком України, спецпогашення Власної марки, виготовленої Укрпоштою.По завершенні урочистостей спільнота НФаУ вирушила на наступні ювілейні заходи, які відбудуться у найбільшому навчальному корпусі – хіміко-технологічному – на вул. Валентинівській, 4.

Потім на території НФаУ на “бензеновому кільці”  відбувся еко-флешмоб «Посади дерево: символ процвітання і духовної культури людства».Спільнота університету й гості свята разом висадили два дуба червоних.

Урочистості з нагоди 100-річного ювілею Національного фармацевтичного університету завершилися святковим фармацевтичним балом, виступом симфонічного оркестру Prime Orchestra та святковим феєрверком.З ювілеєм, наш Національний фармацевтичний університете!Ми відкрили нове сторіччя!

100-річний ювілей НФаУ