Гостьова лекція для здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

20 листопада 2023 р. доцентка кафедри біотехнології Ольга Калюжная провела гостьову лекцію на тему «Походження, генетика та еволюція вірусів. Морфологія та взаємодія вірусу з клітиною» для здобувачів спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» НТУ «ХПІ». На лекції були розглянуті питання теорій походження вірусів, сучасних знань щодо їхньої еволюції, стадій процесу репродукції вірусів у клітині господаря та практичного застосування вірусів людиною.