Міднародна наукова конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ БІОТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ»

27-28 квітня 2023 року колектив кафедри біотехнологія приймав участь у Міднародній науковій конференції «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ БІОТЕХНОЛОГІЇ, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ», організованій Державним біотехнологічним університетом.

Основними напрями роботи конференції були:

• Біотехнології: харчова та фармацевтична, біотехнологія в тваринництві та ветеринарії, екологічна біотехнологія та біотехнології в рослинництві, молекулярна біотехнологія.
  • Інноваційні технології у природокористуванні та екологічному розвитку, геоекологічний  стан  мінерально-сировинних  та  земельних  ресурсів: виклики та перспективи.
  • Технологія тваринництва та водні біоресурси.
  • Історія біотехнології, екології та аквакультури. Теорія та практика підготовки фахівців з біотехнологій, природничих та аграрних наук.

Доктор філософії, асистент закладу вищої освіти кафедри біотехнології НФаУ Аліна Соловйова виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю “ДОСЛІДЖЕННЯ БІОЛОГІЧНОЇ АКТИВНОСТІ ЕМУЛЬГЕЛЮ «ПРОБІОСКІН»

Дякуємо нашим колегам з Державного біотехнологічного університету за запрошення, цікаві змістовні доповіді та жваві дискусії, а також за можливість оприлюднити результати роботи нашої кафедри!