Міжнародний день ​​без паперу

Міжнародний день ​​без паперу

Щорічно кожний четвертий четвер жовтня відзначають Міжнародний день ​​без паперу.

Девіз Міжнародного дня без паперу – «Навчимося використовувати папір раціонально!». У цей день компанії з усіх сфер бізнесу об’єднуються з єдиною метою: поділитися досвідом скорочення нераціональної витрати паперу. Вони організовують зустрічі, акції з презентаціями нових спосіб оптимізації бізнес-процесів.

Перехід з паперового на цифровий документообіг корисний і навколишньому середовищу, і також бізнесу. Адже в такому разі компанія витрачає менше ресурсів на обладнання для друку, в глобальних масштабах – це величезні ресурси. Само собою, паперова документація ніколи не зникне, але перехід більшої її частини у цифрову середу значно спростить роботу підприємств.

Але перша і головна мета скорочення використання паперу – це допомога природі. Щоб переконатися в її необхідності, зверніть увагу на дані Асоціації з питань Управління Інформацією і Зображеннями: економія або переробка тонни паперу дозволяє «врятувати» 17 дерев, 26000 літрів води, 3 кубічних метра землі, 240 літрів пального та 4000 кВт/год електрики.

Якщо Ви хочете зробити власний внесок у допомогу акції «Без паперу», почніть використовувати менше паперу в своєму офісі. Цим Ви подасте позитивний приклад колегам, і, повірте, Ваша «крапля в морі» буде величезною допомогою природі.

Кафедра біотехнології НФаУ також активно долучається до збереження ресурсів планети. Ми переважно використовуємо електронний документообіг, сберігаємо архівні документів з використанням хмарних технологій, тощо.

Print Friendly, PDF & Email