Науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків»

22 лютого 2024 р. кафедрами біотехнології, аптечної технології ліків, заводської технології ліків та технологій фармацевтичних препаратів було проведено міжкафедральний науково-практичний семінар «Законодавчі, технологічні та біофармацевтичні аспекти створення ліків».

У заході взяли участь співробітники кафедр біотехнології, аптечної технології ліків, заводської технології ліків та технологій фармацевтичних препаратів та здобувачі вищої освіти ОП «Біотехнологія» «Промислова біотехнологія» та «Фармація».

Було заслухано доповіді:

1. «Огляд технологій таблеток, що диспергуються у ротовій порожнині» – к.фарм.н., доц. Солдатов Д.П.
  2. Інновації та тенденції капсул, як лікарської форми на фармацевтичному ринку – асп. кафедри ЗТЛ, Злагода В.С. (наук. керівник – проф., д. фарм. н., Бобрицька Л.О.)

В ході обговорення доповідей було відмічено актуальність представлених напрямків розвитку технологій одного з видів твердих таблетованих лікарських засобів, проведена дискусія щодо місця та затребуваності капсульованих ліків на ринку України,  шляхів розвитку цієї лікарської форми.