Організаційні збори здобувачів вищої освіти щодо проходження стажування

27 вересня 2023 р. відповідальна за практику здобувачів вищої освіти від кафедри біотехнології кандидат фармацевтичних наук, доцент Наталія Двінських провела організаційні збори зі здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Промислова біотехнологія» 2 курсу. Здобувачам вищої освіти було надано інформацію щодо мети та завдань стажування, термінів проходження. Здобувачі були ознайомлені з сайтом НФаУ «Кар’єра та працевлаштування», де можна підібрати базу для стажування та отримати необхідну інформацію щодо організації практики в університеті. Пані Наталія також ознайомила здобувачів зі сторінкою сайту дистанційних технологій НФаУ щодо стажування, створену кафедрою біотехнології, де здобувачі можуть знайти програму стажування, методичні рекомендації до проходження стажування, алгоритм реєстрації, наочні матеріали, вебінари від виробників, завдання для виконання під час стажування та додаткові інформаційні матеріали, спрямовані на поліпшення якості проходження стажування здобувачами вищої освіти.

Організаційні збори здобувачів вищої освіти щодо проходження стажування