Події

28 вересня 💛💙 А ви знаєте що відповіли запоріжці турецькому султану Мухамеду ІV на пропозицію здатися добровільно безо всякого супротиву 📝 ?

А наші БеТешкі знають . Сьогодні разом зі своїм куратором проф. Л. С. Стрельниковим вони побували у Харківському художньому музеї.
Відповідь дуже відповідає легендарному образу кошового отамана Сірка.
Раджу посьорфіти в неті, навести відповідь тут не можу, тому що наші славні предки ⚔️ явно віддавали перевагу висловам нецензурним.

Події Події

12 вересня на базі бібліотеки Національного фармацевтичного університету відбувся захід “Мій рідний Харків”, у якому прийняла участь друга хвиля студентів”. Під керівництвом доцента кафедри біотехнології Двінських Н.В. студенти переглянули фільм, дізналися багато фактів про місто, ближче познайомились з пам’ятками архітектури та отримали багато яскравих вражень.

Події Події

9 вересня 2019 року відбувся матч Першої ліги на стадіоні Металіст, задля підтримки футболістів в рамках навчально-виховного процесу зібралися студенти 1 курсу спеціальності “Біотехнологія та біоінженерії” разом з куратором 1 курсу Демидовою І.В. Футболісти показали добрі результати, а студенти отримали великий заряд енергії та багато яскравих вражень. Дякуємо адміністрації Національного фармацевтичного університету за організацію заходу.Події Події

Наші студенти не лише освоюють сучасні методи біотехнології, а й із задоволенням приймають участь у культурних та соціальних проектах рідного університету, міста, країни, а ми, викладачі, із задоволенням їх підтримуємо, адже навчання у вищій школі повинно мати не лише освітню орієнтацію, а й обов’язкову виховну спрямованість.

Так, 06.09.2019 р. зав. кафедрою біотехнології Хохленкова Н.В. та проф. Стрельников Л.С. разом із студентами спеціальностей «Біотехнології та біоінженерія» та «Фармація, промислова фармація» відвідали культурно-просвітницький захід «Книжкова виставка до Дня міста Харкова «Мій рідний Харків», який було організовано Науковою бібліотекою НФаУ.
Події Події

Для всіх працівників освіти перші тижні вересня наповнені особливими метушливими, але яскравими моментами! Ми радо зустрічаємось із колегами, із ставшими вже рідними для нас студентами, знайомимось із першокурсникам, із натхненням будуємо подальші плани. Впевнені, що це буде цікавий та корисний рік для кожного з нас!

Події