Візит до Криворізького природничо-наукового ліцею.

06-07 вересня 2021 р. співробітники кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету відвідали Криворізький природничо-науковий ліцей.

Учні 10 та 11 класів були не лише ознайомлені зі структурою та умовами навчання у НФаУ, а й мали змогу зануритись у світ біотехнологій на лекції завідувачки кафедри, докторафармацевтичних наук Наталлі Хохленкової, а також виконуючи лабораторну роботу «Виділення ДНК із біооб’єктів».

Під час візиту доцент кафедри біотехнології, кандидат фармацевтичних наук Ольга Калюжнаяпровела майстер-клас «Робота із чистими культурами мікроорганізмів – продуцентами біологічно-активних речовин» та індивідуальні наукові експерименти із учнями – членами Малої академії наук.

Візит до Криворізького природничо-наукового ліцею.