День пам’яті і примирення та 76-та річниця перемоги у Другій світовій війні.

В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України “Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років”. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.

09 травня 2021 р. відбулась урочиста церемонія покладання квітів до Меморіалу Слави з нагоди 76-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

Національний фармацевтичний університет долучився до знакової події.

У заході взяли участь представники ректорату, співробітники деканатів, завідувачі кафедр, науково-педагогічні працівники та Студентський парламент.

Дружня родина університету з пошаною та повагою ставиться до історичної спадщини, формує ціннісні орієнтири особистості та толерантне ставлення до полікультурного багатовекторного середовища країни