Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія»

01 лютого 2023 р. відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів  денної форми навчання освітньої програми «Промислова біотехнологія».

Цьогорічні випускники – яскравий приклад обдарованої та талановитої молоді нашої країни, з активною життєвою позицією та бажанням внести свій вклад у розвиток України. Протягом навчання, починаючи ще з бакалаврата, наші здобувачі займались науковою діяльністю у студентському науковому товаристві, представляли свої наукові здобутки на різноманітних конкурсах, проєктах, конференціях, активно долучались до університетського життя, волонтерських проєктів та вдосконалювали навички на курсах, тренінгах та вебінарах.

Теми кваліфікаційних робіт здобувачів були присвячені актуальним питанням біотехнології: дослідженням щодо отримання пігментів з водоростей, аналізу лікарських форм, зокрема з антибіотиками, розробці нових та вдосконаленню існуючих функціональних продуктів, створенню біоразкладних матеріалів.

Актуальність представлених робіт та відмінне володіння темою дослідження відмітила Голова Екзаменаційної комісії декан факультету біотехнологій Державного біотехнологічного університету Олена Щербак, вміння аналізувати та презентувати результати досліджень підкреслила заступник Голови комісії декан факультету фармацевтичних технологій та менеджменту Наталія Живора. Гарант програми «Промислова біотехнологія» Наталя Хохленкова та члени екзаменаційної комісії побажали здобувачам професійної реалізації на обраному шляху та щастя у мирній та незалежній Україні!