Засідання проєктної групи освітньої програми «Промислова біотехнологія» із завідувачем кафедри технологій фармацевтичних препаратів

17 травня 2022 р. відбулась робоча зустріч гаранта освітньої програми «Промислова біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» – завідувачки кафедри біотехнології, д.фарм.н., проф. Хохленкової Н.В., члена проєктної групи – доцентки кафедри біотехнології, к.фарм.н. Калюжної О.С. та члена групи забезпечення – завідувача кафедри технологій фармацевтичних препаратів, д.фарм.н., проф. Кухтенка О.С. щодо обговорення змісту компонент, що викладаються на освітній програмі «Промислова біотехнологія» НПП кафедри технологій фармацевтичних препаратів.

В ході зустрічі було обговорено зміст нової обов’язкової компоненти Математичне моделювання у біотехнологічних дослідженнях, яка внесена у проєкт ОПП, представленого для громадського обговорення. Також в ході зустрічі Кухтенко О.С. запропонував скорегувати назву вибіркової дисципліни Валідація технологічного процесу на Кваліфікація та валідація у біотехнологічному виробництві та доповнити цей блок новою вибірковою компонентою Технологія захисту біотехнологічної продукції від фальсифікації, яка буде корисною для майбутніх фахівців в галузі біотехнологій.