Засідання Студентського наукового товариства кафедри біотехнології

18 вересня 2023 р. відбулось перше в цьому навчальному році засідання Студентського наукового товариства кафедри біотехнології зі здобувачами 1 курсу спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія».

На зустрічі керівник СНТ ас. Аліна СОЛОВЙОВА розповіла про історію СНТ, заходи і реалізовані проєкти товариства, напрями наукової роботи кафедри, в яких здобувачі можуть брати участь. Також було розглянуто план роботи СНТ  і перспективи його розвитку.

Керівниця СНТ анонсувала наступні загальні збори, що відбудуться у жовтні, на якій відбудеться закріплення керівників та тем досліджень.

На засіданні СНТ виступила завідувачка кафедри біотехнології, гарант ОП «Промислова біотехнологія» Наталя ХОХЛЕНКОВА, яка розповіла здобувачам про принципи академічної доброчесності в сучасному науковому світі та НФаУ та ознайомила із нормативними документами, які діють в університеті з метою виявлення і запобігання (недопущення) випадків плагіату в усіх видах робіт. Наголосила на обов’язковому ознайомленні здобувачів вищої освіти з Кодексом академічної доброчесності НФаУ та підписанням Деклараціі про дотримання академічної доброчесності. Запрошуємо на наступне засідання СНТ здобувачів освітніх програм «Біотехнологія» та «Промислова біотехнологія» та інших програм НФаУ!

Засідання Студентського наукового товариства кафедри біотехнології