Екскурсія до ТОВ «Агроген ново»

4 лютого 2022 р. студенти 3 курсу освітньої програми «Біотехнологія» з завідувачкою кафедри проф. Хохленковою Н.В., доц. Рибалкіним М.В. та доц. Калюжною О.С. відвідали з екскурсію лабораторію ТОВ «Агроген ново».

Лабораторія ТОВ «Агроген ново» пропонує широкий спектр аналізів з використанням традиційних і сучасних молекулярних та біохімічних методів, що забезпечать контроль і сертифікацію якості та сортової належності насіннєвого і посадочного матеріалу, своєчасну та високоспецифічну діагностику фітопатогенів насіння та рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів та збереження сільськогосподарської продукції, а також діагностику інфекційних захворювань домашніх та сільськогосподарських тварин.

Студенти мали змогу ознайомитися з усіма етапами полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та сучасним обладнанням необхідним для цього.

Ми дуже вдячні колективу ТОВ «Агроген ново» за гостинність та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну співпрацю.

Екскурсія до ТОВ «Агроген ново»