Співпраця зі стейкхолдером – екскурсія до ТОВ «Агроген ново»

Співпраця зі стейкхолдером - екскурсія до ТОВ «Агроген ново»

4 лютого 2022 р. студенти освітніх програм «Біотехнологія» та “Промислова біотехнологія” з завідувачкою кафедри проф. Хохленковою Н.В., доц. Рибалкіним М.В. та доц. Калюжною О.С. відвідали з екскурсію лабораторію ТОВ «Агроген ново».

Лабораторія ТОВ «Агроген ново» пропонує широкий спектр аналізів з використанням традиційних і сучасних молекулярних та біохімічних методів, що забезпечать контроль і сертифікацію якості та сортової належності насіннєвого і посадочного матеріалу, своєчасну та високоспецифічну діагностику фітопатогенів насіння та рослин, моніторинг фітосанітарного стану посівів та збереження сільськогосподарської продукції, а також діагностику інфекційних захворювань домашніх та сільськогосподарських тварин.

Представники лабораторії розповіли про умови працевлаштування та вимоги до претендентів.

Студенти мали змогу ознайомитися з усіма етапами полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР) та сучасним обладнанням необхідним для цього.

На зустрічі колективи кафедри біотехнології – робоча група ОП Промислова біотехнологія –  та ТОВ «Агроген ново» обговорили змістовність освітньої компоненти “Молекулярна біотехнологія”, її важливість у підготовці висококваліфікованого біотехнолога, через що директор ТОВ «Агроген Ново» Попов В. М. запропонував розширити зміст компоненти та збільшити кількість годин на її опанування.

Ми дуже вдячні колективу ТОВ «Агроген ново» за гостинність та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну співпрацю.

Співпраця зі стейкхолдером - екскурсія до ТОВ «Агроген ново»