Bio Fashion Lab: Grown Future

03-06 лютого 2022 р., у рамках Ukrainian Fashion Week, відбулася презентація інноваційного проєкту Bio Fashion Lab: Grown Future, який реалізується Ukrainian Fashion Education Group та кафедрою біотехнології Національного фармацевтичного університету.

Мета проєкту – привернення уваги суспільства до зміни природних екосистем під впливом людської діяльності, поступове скорочення природних ресурсів і прогресуюче забруднення довкілля. Одним із шляхів вирішення екологічних проблем є впровадження нових підходів до діяльності людини.

Сьогодні майбутнє – за ідеями сталого розвитку!

Наразі найуспішніші модні бренди та дизайнери, розуміючи, що мода є однією з галузей, яка шкідливо впливає на довкілля та використовує невиправдано багато ресурсів, працюють над новою, стійкою системою симбіотичної моди.

Нам пощастило робити перші кроки з партнерами, які переймаються майбутнім планети. Використовуючи потенціал живих систем – грибів, бактерій, водоростей – ми разом працюємо у напрямах створення екологічно безпечних біорозкладних матеріалів, пакування, природних барвників.

Упевнені, що тандем наукового підходу біотехнологій та творчого мислення дизайнерів пришвидшить появу в Україні екологічно безпечних матеріалів та сприятиме «оздоровленню»  планети.

Окрім сумісної наукової колоборації співробітники кафедри біотехнології та представники освітньої платформи для фахівців fashion-індустрії UKRAINIAN FASHION EDUCATION GROUP, зокрема її засновниця Марина Лосева, проводять роботу з розробки освітніх компонент – ” Екодизайн” та ” Біотехнологія в концепції сталого розвитку” – для включення до ОП Промислова біотехнологія, що будуть сприяти набуттю здобувачів знань та навичок у галузі сталого розвитку.

Bio Fashion Lab: Grown Future