Entrepreneurship Seminar: Tech Transfer and Academia Spinout

Сьогодні викладачі кафедри біотехнології приймали участь у семінарі з питань підприємництва “Передача технологій та видання”, організованному Європейським товариством синтетичної біології EUSynBioS.

Цього місяця EUSynBioS представив нову серію семінарів з акцентом на підприємництві, створенні підприємств та передачі технологій. Нещодавно в блозі EUSynBioS була опублікована вступна стаття, в якій викладено концепції, які будуть висвітлені на різних панелях та бесідах.

Це вже другий семінар з питань підприємництва, це бесіда з питань трансферу технологій та виведенням з професором Хеганом Бейлі (співзасновником Oxford Nanopores Technologies) та Марком Шевальє (менеджер зі стартапів у Pasteur Institute).

Ця подія має на меті дати вступну інформацію про те, як вивести свої дослідження з лабораторії на стартап, а також поглянути на досвід спікерів у виклики та потенціал створення стартапу з вашої роботи.

Entrepreneurship Seminar: Tech Transfer and Academia Spinout