Міжнародний день підтримки жертв злочинів

Міжнародний день підтримки жертв злочинів

29 листопада 1985 року Генеральна Асамблея ООН прийняла Декларацію, вперше розробивши універсальні принципи підтримки і захисту жертв злочинів та зловживання владою. Вказана Декларація серед основних напрямів сприяння жертвам злочинів передбачає впровадження міжнародних стандартів доступу потерпілих до системи правосуддя та державної підтримки, кримінально-правову реституцію, компенсацію потерпілим з державних фондів, надання необхідної матеріальної, медичної, психологічної та соціальної допомоги потерпілим з урядових, добровільних, громадських та місцевих каналів тощо.

Ми всі живемо серед різних людей, а тому ніхто не застрахований від того, щоб стати жертвою злочину. Кожну хвилину в світі відбувається щось таке, що змінює життя іншої людини кардинально. Але оскільки наше існування протікає в цивілізованому світі, ця проблема не може не звертати на себе уваги. Люди, які стали жертвами злочинів, потребують допомоги та підтримки різного роду. Саме для них був спеціально засновано спеціальний день.

Його відзначають щороку двадцять другого лютого. Ця подія має велике значення для всіх, хто хоче жити в безпеці та злагоді з навколишнім світом. Кураторами кафедри біотехнології були проведені виховні години серед ввірених їм груп з метою ознайомити студентів із соціальними проблемами утсвіті; допомогти зрозуміти причини та душевний стан людей, які опинялися у становищі жертв; викликати у студентів співчуття до долі людей, які пережили тяжкі часи, щоб виховувати прагнення зберігати спокій та мир у суспільстві.

Print Friendly, PDF & Email