EUSynBioSeminar: The Quest for Deus Ex Machina. Harnessing the Power of Machine Learning for Synthetic Biology

Сьогодні відновилася серія EUSynBioSeminar у 2021 році і викладачі кафедри біотехнології із задоволенням приймали участь у семінарі The Quest for Deus Ex Machina. Harnessing the Power of Machine Learning for Synthetic Biology (“Використання сили машинного навчання для синтетичної біології”), організованному Європейським товариством синтетичної біології EUSynBioS. На першому семінарі року спікером стала аспірантка Фрідеріке Мей з Гентського університету, Бельгія. Ми поринемо у світ машинного навчання та дізналися як можна використовувати цю силу для синтетичної біології.