Якість в основі всіх процесів

Якість в основі всіх процесів

Спільна діяльність Національного фармацевтичного університету із провідними фармацевтичними підприємствами – запорука формування майбутнього фахівця!

04 жовтня 2022 р. за ініціативою фармацевтичної компанії «Фармак» та кафедри біотехнології НФаУ відбулася онлайн-зустріч здобувачів ОП «Біотехнологія» та ОП «Промислова біотехнологія» спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» з фахівцем Відділу підбору та адаптації АТ «Фармак» Іриною Воскрес.

Мета зустрічі – ознайомлення з діяльністю  фармацевтичної компанії «Фармак», зокрема з біотехнологічним напрямком, та можливостями кар’єрного росту на підприємстві.

Під час вебінару «Якість в основі всіх процесів» пані Ірина Воскрес розповіла студентам про компанію «Фармак», яка є не лише високотехнологічним заводом, що поєднує 7 виробничих цехів, сертифікованих за правилами GMP, а й потужним науково-дослідним центром.

Студентам було цікаво дізнатися, що компанія «Фармак» постійно інвестує в наукові дослідження та розробки, високий рівень проведення яких забезпечується наявністю сучасного R&D-комплексу, оснащеного високоякісним технологічним та аналітичним обладнанням.

Спікер наголосила, що саме біотехнологічний напрямок в дослідженнях є на сучасному етапі найбільш перспективним, тому компанія зацікавлена в висококваліфікованих та вмотивованих фахівцях з біотехнології.

Якість в основі всіх процесів Якість в основі всіх процесів Якість в основі всіх процесів

Для залЯкість в основі всіх процесівучення всіх зацікавлених в своєму майбутньому студентів пані Іриною було проанонсовано заходи, запроваджені на підприємстві: «Школа молодого науковця» та «Farmac Lab».

 

 

 

Якість в основі всіх процесів

Здобувачі висловили вдячність пані Ірині Воскрес за отриману інформацію, яку було представлено цікаво та наочно, відзначили, що зустріч була дуже корисною та мотивуючою для подальшого отримання знань та правильної їх реалізації у майбутньому.

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *