Хохленкова Наталя Вікторівна

Хохленкова Наталя Вікторівна

Завідувачка кафедри біотехнології НФаУ

Доктор фармацевтичних наук, професор.

Хохленкова Наталя Вікторівна Хохленкова Наталя ВікторівнаХохленкова Наталя ВікторівнаХохленкова Наталя Вікторівна

У 1996 р. закінчила Українську фармацевтичну академію за спеціальністю “Фармація”, кваліфікація – провізор. У 1998 році закінчила з відзнакою магістратуру НФаУ та отримала кваліфікацію магістра фармації.

З 1998 по 2003 р.р.- співробітник лабораторії аналітичної хімії Державного наукового центру лікарських засобів (від старшого лаборанта до наукового співробітника). У 2002 році закінчила Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» та отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Якість, стандартизація та сертифікація».

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Розробка технології та дослідження мазі «Пролідоксид»».

З 2004 — асистент, з 01.09. 2005 р. доцент кафедри технології ліків НФаУ.

Виконувала обов’язки секретаря методичних нарад кафедри (2004-2005), відповідального за наукову роботу (2005-2008), методист кафедри (2008-2018), з 2019 року – відповідальна за викладання дисциплін “Аптечна технологія ліків”, “Технологія лікарських засобів”.

У 2013 році захистила докторську дисертацію на тему «Теоретичне та експериментальне обґрунтування фармацевтичної розробки лікарських препаратів на основі кори дуба для комплексного лікування раневого процесу».

З 2017 року – професор кафедри технології ліків, у тому ж році присуджено вчене звання професора кафедри технології ліків.

Громадська діяльність:

  • член комітету фахової експертизи з ТЛЗ Центру тестування МОЗ України;
  • член апробаційної ради зі спеціальності 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація.
  • член методичної профільної комісії з технологічних дисциплін НФаУ

Нагороди:

  1. Почесна грамота Національного фармацевтичного університету (2013 р.),
  2. Грамота Харківської обласної ради (2018 р)
  3. Дипломом ІI ступеня у номінації «Кращий доктор наук НФаУ» (2018 р.).
  4. Диплом ХХ обласного конкурсу «Вища школа України – кращі імена» у номінації Викладач професійно-орієнтованих дисциплін» (2018 р.).

Наукова школа: Підготувала 3 кандидатів фармацевтичних наук.

Основні напрямки наукових досліджень:

  • Розробка складу, технології та біофармацевтичні дослідження лікарських засобів на основі природної сировини.

Наукові здобутки: Автор понад 250 наукових і навчально-методичних праць. Серед них 1 монографія, 221 наукова праця та 34 навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях – 66 ( з них 12 статей у періодичних виданнях, включених до наукометричної бази Scopus), 11 патентів, 6 інформаційних листів про нововведення в системі охорони здоров’я, 6 авторських свідоцтв.

Print Friendly, PDF & Email