Виробничі збори із здобувачами вищої освіти ОП «Промислова біотехнологія» 1 курсу

7 вересня 2023 р. гаранткою ОП «Промислова біотехнологія», завідувачкою кафедри біотехнології, проф. Наталією ХОХЛЕНКОВОЮ та членами групи забезпечення було проведено виробничі збори зі здобувачами цієї освітньої програми 2023 року набору.

На зустрічі здобувачі дізнались про організацію освітнього процесу у 2023-2024 н. р., зміст та структуру освітньої програми, інформацію на сайті університету та кафедри, яка буде корисна для здобувачів при навчанні, процедуру вибору освітніх компонент. Також здобувачі ознайомились ізкаталогом, презентаціями та силабусами вибіркових компонент, завдяки вибору яких вони зможуть побудувати індивідуальну траєкторію навчання у Національному фармацевтичному університеті. Викладачі відповіли на всі питання та побажали здобувачам, щоб навчальний процес приносив радість і задоволення.