Книжкова виставка до Дня міста Харкова «Мій рідний Харків»

Наші студенти не лише освоюють сучасні методи біотехнології, а й із задоволенням приймають участь у культурних та соціальних проектах рідного університету, міста, країни, а ми, викладачі, із задоволенням їх підтримуємо, адже навчання у вищій школі повинно мати не лише освітню орієнтацію, а й обов’язкову виховну спрямованість.

Так, 06.09.2019 р. зав. кафедрою біотехнології Хохленкова Н.В. та проф. Стрельников Л.С. разом із студентами спеціальностей «Біотехнології та біоінженерія» та «Фармація, промислова фармація» відвідали культурно-просвітницький захід «Книжкова виставка до Дня міста Харкова «Мій рідний Харків», який було організовано Науковою бібліотекою НФаУ.

Книжкова виставка до Дня міста Харкова «Мій рідний Харків» Книжкова виставка до Дня міста Харкова «Мій рідний Харків»