Конкурс, організований в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми British Council Creative Spark від British Council Ukraine за підтримки Університету Бедфордширу (Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії (Харків, Україна) та Української Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (Київ, Україна), тривав з вересня по листопад 2022 року

Команда від НФаУ MycoFuture складалась із студентів факультету фармацевтичних технологій та менеджменту спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Юлії Носар, Олександра Зубкова, Олексія Кащенко та їх наставниці – доцентки кафедри біотехнології, кандидата фармацевтичних наук Ольги Калюжної.

Наша команда розробила бізнес-модель проєкту «Біоматеріал на основі грибного міцелію MycoSub», пройшла з нею у півфінал конкурсу, за результатами якої отримала співфінансування на виготовлення прототипу. Метою проєкту було створення біоматеріалу на основі грибного міцелію – MycoSub, який виступає екологічною та ресурсоощадною альтернативою іншим видам матеріалів і може застосовуватись у різних сферах людської діяльності (виробництво одягу, меблів та предметів інтер’єру, інвентарю, обладнання, будівництво, паковальні матеріали тощо).

17 листопада на фіналі конкурсу команда представила прототип – біоматеріал з міцелію грибів, отриманий за допомогою експериментальних прес-форм, який пропонується для застосування як будівельний та паковальний матеріал – та за результатами захисту посіла ІІ місце.

Команда від Національного фармацевтичного університету MycoFuture посіла ІІ місце на IV конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!» Команда від Національного фармацевтичного університету MycoFuture посіла ІІ місце на IV конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!» Команда від Національного фармацевтичного університету MycoFuture посіла ІІ місце на IV конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!»Команда від Національного фармацевтичного університету MycoFuture посіла ІІ місце на IV конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!»