17 листопада 2022 р. у Міжнародний День студентів відбулася зустріч Студентського самоврядування з ректором.

На зустрічі були присутні здобувачі вищої освіти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія», які входять до складу Студентського парламенту НФаУ, Васильєва Олександра (1 курс ОП «Бвотехнологія») та Носар Юлія (1 курс ОП «Промислова біотехнологія»)

Ректор університету привітала здобувачів вищої освіти зі святом, нагородила переможців конкурсів та активних студентів.

Голови секторів презентували проєкти  та поділилися планами роботи на майбутнє! Українські студенти – сміливі та вільні, талановиті та відповідальні. Вони є рушійною силою, яка творить нашу сучасну історію.

Студентськоцентричний простір НФаУ: зустріч Студентського самоврядування з ректором Студентськоцентричний простір НФаУ: зустріч Студентського самоврядування з ректором