Конкурс стартап-проєктів «Спробуй і ти!»

Вітаємо команду BioFuture з перемогою у конкурсі стартап-проєктів «Спробуй і ти!», який проходив в рамках проєкту Create Creative Entrepreneurs програми Creative Spark: Higher Education Enterprise Programme від British Council за  підтримки: Університету Бедфордширу (Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії (Харків, Україна) та ТОВ «Компанія інтелектуальних технологій» (Київ, Україна).

Спеціальною темою 2021 р. було «Креативний бізнес: від ідеї до моделі». Метою конкурсу є надання молоді шанс відчути власний потенціал, створити платформу для практичної реалізації своїх креативних бізнес-ідей і сприяти розвитку студентів як майбутніх бізнес-лідерів та креативних підприємців.

Команда BioFuture, яка складалась із студентів спеціальності «Біотехнології та біоінженерія» Михайла Лаврентьєва, Олени Зорік, Едуарда Зими та їх наставниці – доцентки кафедри біотехнології Ольги Калюжної, разом з тренерами та консультантами конкурсу розробила бізнес-модель свого проєкту та почала рухатися до його реалізації, а 29 квітня 2021 р. представили свої результати на фіналі конкурсу. Як результат – ІІ місце у конкурсі та безцінний досвід створення та реалізації власного стартапу!