Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle”

17 листопада 2022 року в НФаУ пройшов Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle”.

В фармацевтичному батлі брали участь 3 команди:

• команда фармацевтичного факультету: “50 відтінків Фармації 0”;
  • команда медико-фармацевтичного факультету: “MedPharm-OneLove”;
  • команда факультету фармацевтичних технологій та менеджменту: “ФТиМ”.

Команди підготували два “домашні завдання” у вигляді відео-сюжетів та теми: “Рідна Alma Mater” і “Якби не студентство в …. факультеті”. Студенти впоралися в завданням на всі 1000%…під час перегляду глядачі і плакали, і сміялися, дивлячись на наше життя в стінах нашого НФаУ. Організатори провели інтелектуальну гру Квіз, яка включала запитання з історії України, історії НФаУ та Фармації.

За результатами “Farm battle” перемогла “дружба”. Всі учасники команд отримали сертифікати на: онлайн семінар-тренінг зі стратегічного менеджменту;  онлайн-екскурсія до інтерактивного музею “D.S. Таємна аптека”;  онлайн-тренінг з надання першої домедичної допомоги.

У складі команди ФТиМ активну участь приймали студенти спеціальності 162 «Біотехнології та біоінженерія» Васильєва Олександра та Кулеш Анастасія, а викладачі та студенти факультету активно вболівали за свою команду.

Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle” Міжнародний день студента та загальноуніверситетський захід “Farm battle”