Ніч науки у НФаУ

Ніч науки у НФаУ

Ніч науки – справжнє свято, яке вже багато років проводиться Харківською міською радою. Саме такі заходи можуть зацікавити та захопити, закохати у науку та спонукати до нових знань та досягнень сучасну молодь.
Локація нашої кафедри – «Цей дивовижний світ мікроорганізмів», і сьогодні ми продемонстрували лише невелику кількість біооб’єктів, з якими часто працює біотехнолог і які людина використовує для отримання корисних продуктів.
За 6 год цього наукового марафону ми побачили близько двохсот здивованих очей, відповіли на сотні запитань, десятки разів відкривали наші термостати, автоклави, шафи, холодильники, щоб встигнути задовільнити наших питливих відвідувачів.
Сьогодні справжнім подарунком для нас стали гості 3+. Нагодувати всіх дітей, котиків та собачок, врятувати всіх риб та дельфінів від забруднення в океані, створити ліки від усіх хвороб – це тільки деякі мріі, які ми почули сьогодні від малечі. Звісно, плани на майбутнє школярів були більш зваженими та прагматичними, але не менш надихаючими.
Бажаємо школярам та дошкілятам, щоб це захоплення до нового не зникало та привело до здійснення всіх планів, а викладачі Національного фармацевтичного університету допоможуть у пошуку відповідей на ваші запитання.

Ніч науки у НФаУ
Ніч науки у НФаУ
Ніч науки у НФаУ
Ніч науки у НФаУ
Ніч науки у НФаУ
Ніч науки у НФаУ
Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *