PHARM CAMP НФаУ – весна 2023

PHARM CAMP НФаУ - весна 2023

Співробітники кафедра біотехнології брали активну участь у профорієнтаційному заході PHARM CAMP НФаУ – весна 2023, який тривав з 27.03 по 31.03. Викладачі кафедри провели on-line лекції за наступними темами: завідувачка кафедри, проф. Хохленова Н.В. – «Веселковий код біотехнології: біооб’єкти, галузі застосування», доц. Азаренко Ю.М. та доц. Рибалкін М.В. – «Біотехнологія – професія майбутнього», доц. Двінських Н.В. – «Смачні біотехнології: Yellow – Food biotechnology», доц. Калюжная О.С. – «Генетична інженерія: трансформація «живих форм». Лекції відвідало багато абітурієнтів із різних міст України, які цікавилися сучасним станом біотехнології та подальшими перспективами навчання. Дякуємо усім хто відвідав PHARM CAMP НФаУ – весна 2023!

PHARM CAMP НФаУ - весна 2023