Практичний вебінар-тренінг від стейкхолдерів – компанії «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА»

Практичний вебінар-тренінг від стейкхолдерів - компанії «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА»

10-11 травня 2023 року під час Х Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні досягнення фармацевтичної технології», яка була організована кафедрою технологій фармацевтичних препаратів НФаУ, викладачі кафедри біотехнології проф. Н.В. Хохленкова, доценти Н.В. Двінських, О.С. Калюжная, Ю.М. Азаренко взяли участь в практичному тренінгу від стейкхолдерів «Використання реології у фармацевтичній галузі». Тренінг проводив директор ТОВ «ДОНАУ ЛАБ УКРАЇНА» В.В. Пашко.
Викладачі отримали цікаву та корисну інформацію про реологію та поведінку в’язкого потоку, осциляційні випробування в’язких середовищ та фактори впливу на них, про реологію порошків. Отримані нові теоретичні знання та практичні навички – це чергова можливість підвищити свою кваліфікацію для професійного вирішування технологічних завдань при створенні нових лікарських засобів.