Впроваджуємо новітні інтерактивні технології – практичне заняття з використанням платформи Labster

Впроваджуємо новітні інтерактивні технології - практичне заняття з використанням платформи Labster

11 травня 2023 викладачі кафедри біотехнології провели семінар з використанням платформи «Labster» при вивченні освітньої компоненти Молекулярна біотехнологія для здобувачів вищої освіти 1 курсу ОП «Промислова біотехнологія». Симуляції віртуальної платформи Labster включає комплекс матеріалів: теоретичні відомості, відеоінструкцію, алгоритм дій, які має виконати студент у віртуальній 3D-лабораторії для успішного виконання завдання, та тестові запитання для перевірки засвоєння теми симуляції. Здобувачі вищої освіти змогли наочно переглянути процес роботи у симуляторі на прикладі проходження сценарію «Полімеразна ланцюгова реакція», продемонстрованого наживо викладачем.