Рибалкін Микола Вікторович

Рибалкін Микола ВікторовичДоктор фармацевтичних наук, доцент кафедри біотехнології НФаУ

Рибалкін Микола Вікторович Рибалкін Микола Вікторович

В 2004 р. вступив до Національного фармацевтичного університету за спеціальністю «Промислова біотехнологія», який закончився у 2008 році. Я отримав кваліфікацію «інженер-біотехнолог». С 2007 г. по 2009 г. заочно вчився в Національному фармацевтичному університеті за спеціальністю «Качество, стандартизация и сертификация» і отримав кваліфікацію «спеціаліст із стандартизації, сертифікації та якості».

В 2008 р. почав трудову діяльність на кафедрі мікробіології, вірусології та імунології Національного фармацевтичного університету в галузі старшого лаборанту.

У цьому ж році поступив в аспірантуру Національного фармацевтичного університету за спеціальністю «Технологія лікарських засобів, організація фармацевтичної справи та судова фармація». Учась в аспірантурі з 2008 р. по 2011 р., виборців у Совет молодых учеников.

В 2011 р. досрочно захищена кандидатська дисертація на тему: «Розробка складу та технології розчину аллергена« Кандидосин »для імунодіагностики кандидозної інфекції».

У цей час почалася викладацька діяльність у державних службових закладах кафедри біотехнології. В 2012 р. була присуждена навчальна ступінь кандидата фармацевтичних наук.

В 2014 р. було заплановано написання докторської дисертації за спеціальністю «Технологія лікарських засобів, організація фармацевтичної справи та судова фармація». Роботою асистентом, а потім достатньою кількістю часу, відділяється навчально-методична робота. В 2018 р. досрочно захистив докторську дисертацію на тему: «Наукове та експериментальне обґрунтування складу та технологій ін’єкційного розчину вакцини« Кандидоцид »для попередження та лікування кандидозу». У тому році було присвоєний степень доктора фармацевтичних наук. За цей час у соавторстві було видано: монографія, навчальне пособіє, 3 методичні рекомендації, 2 інформаційні листи; отримано 1 патент на винахід, 7 патентів на польову модель та 3 авторські свідоцтва. В 2018 р. було присуджено навчальне звання доцента. С 2018 г. працює в должностях доцента кафедри біотехнології Національного фармацевтичного університету.

Загальна діяльність

Разом з викладацькою та науковою роботою Рибалкин М.В. веде активну громадську діяльність. С 2010 г. є членом Совета молодих студентів Національного фармацевтичного університету. Прийняте участь у багатьох наукових конференціях, збірках та конгресах, у тому числі та міжнародних. На кафедре відповідальний за випускну та профорієнтаційну роботу. Принципал активного участі у складі робочих груп по підготовці документів до ліцензування та аккредитації спеціальних напрямків «Біотехнологія»: «Промислова біотехнологія», «Фармацевтична біотехнологія».

Направлення наукових досліджень: створення імунобіологічних лікарських засобів для імунодіагностики, попередження та лікування кандидозної інфекції, біотехнологічних лікарських засобів із нормобіотиками; мікробіологічні дослідження за вивченням антимікробної діяльності; розробка технологічних регламентів на лікарські засоби, методика контролю якості.

Учні:

Демидова Ірина Вікторова; канд. дис. «Разработка состава и технологии лекарственного средства на основе интерферона и антимикотиков» аспірант.

Навчальний посібник:

Біотехнологія. Дипломне проектування: навчальне пособіє для студентів вищих навчальних закладів / А.С. Калюжная, А.П. Стрелец, Л. Стрельников., А.Л. Ивахненко, М.В. Рыбалкин, В.П. Новиков. – М.: Изд-во НФаУ, 2016. – 150 с.
Методичні рекомендації

Компоненти вакцину та методи їх обготування: метод. рек. / М. В. Рибалкін, Н. І. Філімонова, Л. С. Стрельников, О. П. Стрілець. – Х .: НФаУ, – 27 с.
Методи дезінтеграції мікроорганізмів та подальшого очищення для надання антигенів: метод рек. / М. В. Рибалкін, Н. І. Філімонова, Л. С. Стрельников, О. П. Стрілець. – Х .: НФаУ, 2017. – 28 с.
Методи інактивації мікроорганізмів та подальшого змісту для надання антигенів: метод. рек. / М. В. Рибалкін, Н. І. Філімонова, Л. С. Стрельников, О. П. Стрілець. – Х .: НФаУ, 2017. – 25 с

Членство в професійних асоціаціях:

С 2018 г. Рыбалкин Н.В. – член Європейської федерації біотехнологій (Європейська федерація біотехнологій).

Викладає дисципліни:

«Біотехнологія продуцентів БАВ»,
«Фармацевтична біотехнологія»,
«Екобіотехнологія»,
«Новіші технології виробництва біопрепаратів».

Print Friendly, PDF & Email

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *